Aktuality

Exkluzivní zápisník od Papelote, knihy, trika – potěšíte blízké dárky z našeho e-shopu a podpoříte nás

Pokud kromě moderních technologií fandíte stále starému dobrému papíru, nemiňte novinku v našem e-shopu – elegantní retro zápisník Každý má svůj příběh, z limitované série, kterou na míru pro Paměť národa navrhlo a vyrobilo nové papírnictví Papelote. Sešit je opatřen praktickou vychytávkou: tužkou s gumičkou, aby nápady a poznámky bylo vždy čím zaznamenat. Do konce roku pořídíte zápisník za zvýhodněnou cenu 160 korun.

Jako dárek, který nás podpoří a Vás či Vaše blízké potěší, doporučujeme kromě zápisníku například nejnovější knihu Příběhy hrdinů 20. století, osvědčenou komiksovou knihu Ještě jsme ve válce nebo třeba trička s motivem letců RAF. Darovat můžete i členství v Klubu přátel Paměti národa, spojené s pozvánkami na mnohá setkání klubu, komentované prohlídky výstav či na výlety do míst, kde se příběhy z Paměti národa odehrávaly.

Vše pořídíte na eshop.pametnaroda.cz a při nákupu nad 600 Kč Vám z ceny celého nákupu odečteme slevu 15 %. Stačí zadat v košíku kupón vanoce2016.

Budete-li si přát doručit nákup poštou, objednávejte nejpozději do úterý 20. 12., aby dárky včas dorazily. Osobně si je můžete přijít vyzvednou k nám do Sněmovní 7 nejpozději do čtvrtka 22. 12. do 15 hodin.

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.