Aktuality

Pro pobočky v Plzni a Hradci hledáme ředitelku/ředitele!

V pondělí, 18. září jsme slavnostně otevřeli první pobočku Paměti národa – v Plzni. Nastálo tu instalujeme studio, budeme vydávat knížky, vysílat cyklus Příběhy 20. století. Také tu budeme v projektu Příběhy našich sousedů učit žáky, jak vyzpovídat pamětníka a udělat dokument. Těšíme se i na diskuse a besedy, které v Plzni uspořádáme. Děkujeme advokátovi Jaroslavu Svejkovskému, biskupovi Tomáši Holubovi a mnoha dalším, že to s námi v Plzni „rozjeli“. Více o nedávném setkání v plzeňské Meditační zahradě Luboše Hrušky, během nějž jsme pobočku založili, se dočtete např. tady

Pro plzeňskou pobočku Paměti národa hledáme ředitelku či ředitele. Pokud vás to zajímá, pošlete své CV a motivační dopis do konce září na  e-mail: martin.kroupa@postbellum.cz nebo kariera@postbellum.cz. Stejně tak hledáme ředitelku/ředitele pobočky Paměti národa pro Hradec Králové. Termín i kontaktní osoba jsou stejné. 

Co nabízíme? Smysluplnou a kreativní práci v týmu nadšenců a nadprůměrné finanční ohodnocení v neziskovém sektoru. Zájemci o pozici ředitele/ředitelky regionální pobočky by měli zvládat projektové řízení a práci s rozpočty. Budou mít na starosti vedení týmu místních dokumentaristů, kteří zaznamenávají pamětníky pro archiv Paměť národa, podporu našich vzdělávacích projektů v regionech a další aktivity.

Podrobnosti k Plzni se dozvíte zde, k výběrovému řízení na ředitele v Hradci Králové zase na tomto linku.Na vaše životopisy a pár slov o tom, proč byste chtěl/a pracovat pro Paměť národa se těšíme do konce září!

Kontakty: martin.kroupa@postbellum.cz nebo kariera@postbellum.cz.

 

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.