Aktuality

Pro pobočky v Plzni a Hradci hledáme ředitelku/ředitele!

V pondělí, 18. září jsme slavnostně otevřeli první pobočku Paměti národa – v Plzni. Nastálo tu instalujeme studio, budeme vydávat knížky, vysílat cyklus Příběhy 20. století. Také tu budeme v projektu Příběhy našich sousedů učit žáky, jak vyzpovídat pamětníka a udělat dokument. Těšíme se i na diskuse a besedy, které v Plzni uspořádáme. Děkujeme advokátovi Jaroslavu Svejkovskému, biskupovi Tomáši Holubovi a mnoha dalším, že to s námi v Plzni „rozjeli“. Více o nedávném setkání v plzeňské Meditační zahradě Luboše Hrušky, během nějž jsme pobočku založili, se dočtete např. tady

Pro plzeňskou pobočku Paměti národa hledáme ředitelku či ředitele. Pokud vás to zajímá, pošlete své CV a motivační dopis do konce září na  e-mail: martin.kroupa@postbellum.cz nebo kariera@postbellum.cz. Stejně tak hledáme ředitelku/ředitele pobočky Paměti národa pro Hradec Králové. Termín i kontaktní osoba jsou stejné. 

Co nabízíme? Smysluplnou a kreativní práci v týmu nadšenců a nadprůměrné finanční ohodnocení v neziskovém sektoru. Zájemci o pozici ředitele/ředitelky regionální pobočky by měli zvládat projektové řízení a práci s rozpočty. Budou mít na starosti vedení týmu místních dokumentaristů, kteří zaznamenávají pamětníky pro archiv Paměť národa, podporu našich vzdělávacích projektů v regionech a další aktivity.

Podrobnosti k Plzni se dozvíte zde, k výběrovému řízení na ředitele v Hradci Králové zase na tomto linku.Na vaše životopisy a pár slov o tom, proč byste chtěl/a pracovat pro Paměť národa se těšíme do konce září!

Kontakty: martin.kroupa@postbellum.cz nebo kariera@postbellum.cz.

 

Sdílet

Klub přátel
Paměti národa

Potěšte své blízké a přispějte na natáčení osudů dalších pamětníků.
Darujte členství v Klubu přátel Paměti národa.
Objednat

Totální nasazení,
komiksová kniha

Tři komiksové příběhy podle skutečných událostí.
Tři ženy, jejichž životy spojil nacistický pracovní lágr.
Koupit knihu

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.