Aktuality

Zážitkové workshopy: v některých městech pro školy zdarma

Právě začal nový školní rok. Učitelé plánují, co zajímavého se svými žáky v novém školním roce podniknout. Pro základní školy z Prahy 1, Prahy 3, Prahy 10 a z Chomutova máme dobrou zprávu! Od září do prosince budou pro místní děti z osmých a devátých tříd realizovány zážitkové workshopy zdarma.

Děti si mohou na vlastní kůži zkusit prožít kousek naší historie – během workshopu „Den, kdy se mlčelo“ mohou lépe pochopit znárodňování české vesnice. Více o workshopech, které Post Bellum pro žáky a studenty nabízí, se dočtete zde.

V případě, že máte zájem o workshopy zdarma kontaktujte co nejdříve Evu Mikuláškovou (eva.mikulaskova@postbellum.cz, tel.: 776 036 788). Počet těchto dílen je omezen. Pokud byste na workshop rádi přihlásili své žáky a přitom nejste ani z jednoho z výše uvedených měst, účast je samozřejmě také možná, a to za poplatek ve výši 60 Kč,- za dítě. Dejte nám vědět!

Projekt je realizován ve spolupráci s Městskou částí Praha 1, Praha 3, Městskou částí Praha 10 a statutárním městem Chomutov.

 

                                                     

 

Více informací o workshopech, které Post Bellum nabízí najdete na našem webu, zde.

Za fotografie z workshopu „Den, kdy se mlčelo“ v Praze děkujeme Barboře Žentelové.

 

 

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.