Aktuality

Blíží se konec roku. Přemýšlíte o daru? A o dárcích?

Blíží se konec roku a blíží se i účtování. Dar z letošního roku si můžete odečíst z daní, které nás čekají v březnu. Ať už jako firma, živnostník nebo zaměstnanec. Ale je třeba dar poslat do konce prosince. Rozhodujte svobodně o svých penězích, aspoň o těch 5-10 procentech ze základu daně. Vybírejte si takové neziskové organizace, které podle vás dělají důležitou práci a dělají ji dobře a transparentně. A tak – prosíme – nezapomeňte na Paměť národa. Pošlete peníze a obratem dostanete potvrzení nebo nad 50 tisíc darovací smlouvu.

Všechny formy podpory najdete přehledně na stránce Podpořte nás.

A nebo jednoduše můžete zaslat dar na účet:

  • 51-1707230277/0100 (dary fyzických a právnických osob, dotace)
  • 6700227/0100 (sbírkový účet)

Budeme rádi, když do poznámky při bankovním převodu uvedete své kontaktní údaje a jako variabilní symbol uvedete Vaše telefonní číslo. Pokud chcete specifikovat použití Vašeho daru či dohodnout formu spolupráce napište na jan.poloucek@postbellum.cz. Děkujeme.

Tady je krátké, třeba „motivační“ video o Paměti národa.

A pokud přemýšlíte, jaké smysluplné dárky pořídit pro vaše nejbližší k Vánocům, máme jednoduchý nápad. Pořiďte jim roční členství v Klubu přátel Paměti národa, přijde vás na 1200 Kč.  Vše o našem Klubu přátel najdete zde: https://www.postbellum.cz/klub/

Je to počin, který někomu pomůže a vašim obdarovaným zároveň přinese různé milé záležitosti: dvakrát ročně bulletin Paměti národa, pozvánky na výlety na zajímavá místa s vyprávěním pamětníků, vstupenky na koncerty či divadlo, křty knížek… Tím, že sobě či někomu koupíte členství v Klubu přátel, přispějete na další nahrávání pamětníků do sbírky Paměť národa. Takže paměť naší země se i díky vám zachová. Měsíční příspěvky členů se pohybují od 100 do 2000 Kč.

Další příjemnou a snadnou cestou, jak udělat radost je nákup v našem e-shopu. Pořídíte tady bezvadné knížky, CD s Příběhy 20. století, pěkná trička nebo zápisníky. A když tu nakoupíte, podpoříte Paměť národa.

Děkujeme. A přejeme pěkný adventní čas.

 

 

Sdílet

Klub přátel
Paměti národa

Potěšte své blízké a přispějte na natáčení osudů dalších pamětníků.
Darujte členství v Klubu přátel Paměti národa.
Objednat

Totální nasazení,
komiksová kniha

Tři komiksové příběhy podle skutečných událostí.
Tři ženy, jejichž životy spojil nacistický pracovní lágr.
Koupit knihu

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.