Aktuality

Zážitkové workshopy pro firmy

Hledáte pro vaši firmu nevšední workshop či teambuildingovou aktivitu? Dopřejte vašim kolegům zážitek, který na ně v kanceláři nečeká. Pro skupiny dospělých máme zážitkový workshop „Lidi to tak nenechaj“, který je inspirovaný skutečnými událostmi z konce 40. let minulého století.

Účastníci se vcítí do skutečného člověka, svědka a aktéra zlomových okamžiků Československa roku 1949. Komunisté upevňují svoji moc, ze Zlína se stává Gottwaldov, je oběšen generál Heliodor Píka, nově zakládaná JZD mění charakter venkova. Najde se člověk, který bude mít odvahu jít proti proudu a aktivně proti totalitě vystoupit? Na workshopu mohou účastníci prožít příběh, inspirovaný skutečnými vzpomínkami lidí, které jsou uložené v Paměti národa.

Účastníci workshopu vystoupí ze své obvyklé role, zkusí si jiné věci, než jakým se věnují obvykle a blíže poznají své kolegy. Možná se i dozvědí něco nového z naší moderní historie. Ukáže se dynamika týmu.

Více informací o zážitkových workshopech pro firmy je ke stažení zde:

LIDI_firmy_prezentace_final(1)

Pokud byste tento workshop rádi objednali pro vaši firmu či potřebovali další informace, kontaktujte vedoucí vzdělávání Post Bellum, Magdalenu Benešovou: magdalena.benesova@postbellum.cz.

 

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.