Aktuality

Ve 4 městech už je doběhnuto! Šest dalších startuje v sobotu 18. května

Dne 11. května jsme pro Paměť národa běželi v Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích a Ústí nad Labem. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit! Blahopřejeme vítězkám a vítězům, všem, kteří překonali sami sebe. Běželo tam s námi 430 nadšenců. Díky, že jste pomohli dalšímu rozšiřování sbírky Paměť národa. Kolik nás bude v dalších 6 městech, kde se běží už v sobotu, 18. května 2019, to teprve uvidíme!Bude to víc, než loňských 1600 běžců?

Pokud jste se ještě nepřihlásili na běh do Prahy, Brna, Plzně, Hradce Králové, Třebíče a Uherského Hradiště, tak do toho. Registrace přes webové stránky končí ve středu, 15. května o půlnoci. I pak se ale samozřejmě můžete na běh přihlásit – přímo v den běhu na všech místech, kde startujeme.

Pro pražské běžce máme navíc jednu specialitu: možnost registrovat se den předem, v pátek 17. 5. od 15 do 19 hod.  u našeho stánku v pasáži Lucerna (pod koněm). Ti, co už přihlášení jsou, si tam mohou vyzvednout svá startovní čísla. Budeme rádi, když páteční registraci využijete. Vyhneme se tak společně případným sobotním frontám před Hvězdou.

A důležité upozornění k pražské sobotní dopravě: od rána až do 15 hod. je výluka tramvají na trase Vozovna Střešovice – Sídliště Petřiny. Jeďte tedy raději s časovou rezervou. Náhradní doprava: v trase Hradčanská – Vozovna Střešovice – Ořechovka – Sídliště Petřiny je zavedena náhradní autobusová doprava X1. Spojení lze v Praze lze najít tady: http://spojeni.dpp.cz/

Více informací k místům, která už mají „odběhnuto“, najdete tady:

Olomouc:  FB stránka naší Paměti národa Střední Morava, událost, výsledky časomíry Iron Time

České Budějovice: FB stránka Paměti národa Jihočeský kraj, událost k Běhu, výsledky časomíry Iron Time

Ostrava: Facebooková událost, kde najdete i výsledky časomíry

Ústí nad Labem: Facebooková událost, výsledky časomíry Iron Time

Děkujeme také všem partnerům i dobrovolníkům, kteří náš běh podpořili! Moc si vaší pomoci vážíme.

A tady je malý výběr fotografií ze sobotních závodů. Běh pro Paměť národa příjemná záležitost….

 

 

 

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.