Aktuality

Slavnost škol Paměti národa

Na začátku října pořádáme pro všechny naše spolupracující učitele první ročník Slavnosti škol Paměti národa. Učitelé se mohou hlásit v tomto formuláři. Neváhejte, kapacita je omezena.

Slavnost škol Paměti národa proběhne ve čtvrtek 3. října 2019 od 18.00 v sále Bohuslava Martinů na pražské HAMU na Malostranském náměstí. Představíme Vám novinky pro tento školní rok i vás seznámíme s tím nejzajímavějším, co v našich projektech za poslední rok vzniklo. Strávíme společně příjemný večer u sklenky vína a něčeho dobrého ve společnosti podobně naladěných lidí.

Učitelé, jejichž školy jsou součástí sítě Škol Paměti národa, se navíc mohou zúčastnit série doprovodných programů – besedy nad krátkým filmem Moje Stb s ředitelem Post Bellum Mikulášem Kroupou, zážitkového workshopu Lidi to tak nenechaj, kinopříběhů Čtyři příběhy revoluce a dalších.

Nejste si jistí, zda vaše škola patří do sítě Škol Paměti národa? Zapojené školy najdete na této mapě. Chcete se do sítě přihlásit? Udělat to můžete do 15. září 2019 v tomto formuláři.

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.