Aktuality

23. května běžíme! Každý sám a přitom spolu

Termíny Běhu pro Paměť národa 2020 jsme kvůli šíření koronaviru přesunuli na září. Ale v sobotu 23. května 2020 poběžíme „každý sám a přitom spolu“. Připojte se k nám!

Běžíme na podporu všech, kteří pomáhají. Vyběhnout můžete 23. května 2020 kdekoli v ČR nebo v zahraničí, při dodržení bezpečnostních opatření. Čas si určíte sami, stejně jako trasu a její délku (doporučujeme 1, 5 nebo 10 km).

Pokud budete chtít, můžete vaším během podpořit Centrum pomoci Paměti národa – aktuální projekt, v němž Paměť národa pomáhá pamětníkům seniorům. Za jakoukoli pomoc budeme vděční. Děkujeme!

Také při této příležitosti si chceme připomenout hrdiny – ty současné: lékaře, sestřičky a ostatní zdravotnický personál… Běžíme za všechny, co pomáhají. (Běžet můžete ale tradičně i za ty, kteří se statečně chovali v minulosti – za letce RAF, odbojáře, vězně nacismu a komunismu… Nebo běh věnovat vašemu dědečkovi, který je pro vás vzorem.)

Za koho poběžíte si můžete dopsat na startovní číslo a před během je přišpendlit na tričko. A když už nemůžeme běžet spolu, spojíme se v myšlenkách a on-line. Budeme rádi, když na sociálních sítích budete sdílet vaše fotky nebo videa!

https://www.facebook.com/events/830591144097908/

https://www.instagram.com/behpropametnaroda/

#behpropametnaroda
#zavsechnycopomahaji
#kazdysamapritomspolu

https://www.behpropametnaroda.cz/

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.