Aktuality

Zveme vás na divadelní dílnu k listopadovým událostem

Divadlo Paměti národa pořádá v týdnu od 8. do 12. listopadu 2021 v odpoledních hodinách v historickém centru Prahy v Divadle U Valšů dílnu určenou zájemcům ve věku 55+.

Pod vedením zpěvačky Ridiny Ahmedové, tanečního lektora Jana Bárty a režisérky Tamary Pomoriški vznikne autorský divadelní výstup, který bude reflektovat události roku 1989. Skupina je otevřená všem zájemcům s hravou a pěveckou duší. 

Divadlo Paměti národa vzniklo v roce 2019 a pravidelně se zaměřuje na práci s dětmi a mladými lidmi, kteří společně hledají a vypráví příběhy, jež zachycují důležité momenty moderní historie a jsou uchovány ve sbírce Paměť národa. Pro účastníky je vždy velkým zážitkem setkání s přímými pamětníky událostí.

Listopadová dílna vzniká ve spolupráci s divadlem Ponec, tanečním a pohybovým divadlem, které tuto dílnu obohatí o práci s pohybovým lektorem Janem Bártou. Účastníci si rovněž vyzkouší možnosti svého hlasu pod vedením zpěvačky a lektorky Ridiny Ahmedové.

Účast je zdarma, předchozí divadelní zkušenosti nejsou podmínkou. Máte-li zájem se přidat, prosím vyplňte přihlašovací formulář zde. Informace o našem divadle najdete na našem webu: divadlo.pametnaroda.cz.

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.