Publikace

CD a DVD s Příběhy 20. století

Tyto příběhy nesnesou standardní novinářské zpracování „co, kdy, kde“, ale je třeba zachovat je v plné autenticitě jako nesestříhané celoživotní vzpomínky, uvědomil si Mikuláš Kroupa před lety při setkávání s válečnými veterány. Od té doby takových příběhů Post Bellum pod jeho vedením zaznamenalo tisíce. Ty nejvíce poutavé a o době vypovídající společně s Adamem Drdou už deset let zpracovávají v rozhlasovém pořadu Příběhy 20. století a Post Bellum je vydává také ve formě CD.

Na e-shopu Paměti národa najdete tři různé CD s příběhy a také dárkový box s pěti CD/MP3, který obsahuje přes 22 hodin těch nejlepších strhujících osudů. Navíc v něm naleznete brožuru, kde se s hrdiny příběhů můžete seznámit také na obrázcích a v textovém zpracování, a také bonusové DVD se čtyřmi krátkými animovanými filmy, které vznikly pod vedením režiséra Jana Svěráka ve spolupráci s těmi nejlepšími českými komiksovými tvůrci.

CD a DVD s Příběhy 20. století si můžete pořídit na e-shopu Paměti národa.  Finanční prostředky, které získáme prodejem věcí v e-shopu, nám pomáhají dále rozvíjet naše aktivity. Děkujeme. 

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.