Podpořte nás

Dokumentujeme vzpomínky pamětníků událostí 20. století. Snažíme se jejich příběhy poutavě vyprávět veřejnosti. Vzděláváme mladou generaci a školíme pedagogy. Pomozte nám v tom prosím.

Darujte pravidelně

Klub přátel Paměti národa

Staňte se členem Klubu přátel Paměti národa. Pravidelná podpora je nejefektivnější forma pomoci. Umožňuje nám lépe plánovat, pokračovat v započaté práci a zůstat nezávislou organizací.

Darujte on-line

kartou nebo bankovním převodem

Nejjednodušší forma daru. Od Vaší podpory Vás dělí pár kliknutí…

Darujte jednorázově

6700227/0100

Zašlete dar na náš sbírkový účet 6700227/0100. Pokud zasíláte dar poprvé, informujte nás mailem na dar@postbellum.cz. Vystavíme Vám potvrzení o daru pro daňové účely.

Darujte ve vašem kraji

pobočky Paměti národa

Centra Paměti národa na Moravě i v Čechách nám umožňují přiblížit se k zajímavým svědectvím v regionech a natáčet rozhovory s pamětníky v blízkosti jejich domova.

Darujte SMS

DMS PAMET 30, 60, 90

Snadný způsob, jak přispět, je poslat trvalou dárcovskou SMS na číslo 87 777 ve tvaru DMS TRV PAMET 30 nebo DMS TRV PAMET 60 nebo DMS TRV PAMET 90 Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, Post Bellum obdrží měsíčně 29, 59 nebo 89 Kč.

Darujte složenkou

složenka

Nemáte-li vlastní účet, můžete poslat svůj dar složenkou z kterékoli pobočky České pošty. Číslo našeho sbírkového účtu je 6700227/0100

Darujte závětí

Závěť pomáhá

Sepsáním poslední vůle zabezpečíte především svou rodinu i své blízké. Navíc můžete díky daru ze závěti podpořit i naši činnost. Pokud tuto formu podpory zvažujete, kontaktujte nás na zavet@postbellum.cz

Podpořte nákupem

E-shop Paměti národa

Nakupte dárky v našem e-shopu. Příběhy 20. století na CD, knihy, komiksy, trička a další dárkové předměty. Peníze, které získáme prodejem věcí, nám pomáhají naše aktivity dále rozšiřovat.

Sdílet

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají zaznamenat životní osudy pamětníků 20. století a vyprávět je dál.