Registrace na Běh Paměti národa pro rok 2024 jsou spuštěny.

I letos poběžíme za všechny, kteří se nevzdali. Zveme vás na devátý ročník Běhu pro Paměť národa! Registrace jsou spuštěny na http://behpropametnaroda.cz. Najdete zde přehled míst i datum konání.

Poběžíme na více jak 10 místech v České republice. Praha, Ostrava, Olomouc, Chrudim, Rejčkov, Třebíč, Ústí nad Labem a další místa se teprve přidávají. Všechny je budeme znát do 10. března.

Máte mezi svými kolegy běžce a baví vás se společně motivovat a hecovat? Zapojte se do FIREMNÍ VÝZVY Běhu pro Paměť národa! Sestavte tým 4 kolegů nebo přátel a naběhejte co nejvíce kilometrů. Běhat můžete sami i ve skupině, kdekoliv a kdykoliv během května. Naběhané kilometry budete zaznamenávat on-line a virtuálně tak porovnávat průběžné výsledky s ostatními. Více na https://www.behpropametnaroda.cz/firmy/

Registrovat se můžete i do Běhu Kdekoli! Ten je určený všem, kteří to mají do míst závodů daleko, nesedí jim termín nebo prostě rádi běhají sami. Více informací zde: https://www.behpropametnaroda.cz/kdekoli/

 Běh pro Paměť národa není jen o sportovní aktivitě a fyzické vytrvalosti. Záleží nám na tom, aby společnost nezapomněla. Běh symbolicky věnujeme těm, kteří se v minulosti zachovali statečně a jsou pro nás inspirací. Kromě toho je náš běh také společenskou akcí pro celou rodinu!

Zaplacením startovného přispějete Paměti národa, která dokumentuje osudy pamětníků, pomáhá jim, vzdělává děti i dospělé a vypráví příběhy 20. i 21. století.

Těšíme se společně na startu!